Toulavá kamera v naší zoo

Toulavá kamera

Dne 24. května 2018 navštívila naší zoo kamera České televize, kde natáčela další díl pořadu Toulavá kamera. Celou reportáž měli naši příznivci možnost vidět 10. června 2018 od 10:00 hodin na stanici ČT1.

 

Pro naše příznivce, kteří neměli možnost díl vidět, přidáváme odkaz na reportáž: http://bit.ly/2tYPY7g

 

 

Malý ošetřovatel

Malý ošetřovatel Prázdniny jsou již v plném proudu a stále nemáte pro vaše děti prázdninový program? Máme pro vás řešení v podobě neopakovatelného zážitku. – Akce je určena pro děti od 8 do 15 let – Během letních prázdnin – červenec, srpen (pouze ve všední dny) – Nástup v 9 hodin, ukončení v 15 hodin – Zajištěna…

Island

Srdečně zveme na první akci v zoo a tou je přednáška slavkovské cestovatelky Šárky Navrátilové. Povídání o Islandu si můžete přijít poslechnout v sobotu 24. února 2018 v 16 hodin. V případě příznivého počasí přijďte o něco dříve a můžete se projít zahradou a prohlédnout si papoušky. Malé občerstvení bude zajištěno. Těšíme se na Vaši návštěvu!

První letošní odchov

Máme tu čest být letos první a právě nás chtějí kroužkovat! První letošní mláďata papoušků šedých /Psittacus erithacus/ při pravidelné kontrole v hnízdní budce a současně před kroužkováním.

PF 2018

Vážení přátelé papoušků, dovolte, abychom Vám poděkovali za přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali. Již nyní připravujeme kalendář akcí na rok 2018 a určitě se bude na co těšit.